Sık Sorulan Sorular

Soru: Bir baskıda en az kaç kitap basıyorsunuz?

Cevap: KitapBasımı.com sitesi üzerinden son 2007 yılında sipariş edilen kitaplar 1000 (bin) ile 5000 (Beşbin) adet arasında baskıları yapıldı. Kitap basımında kâğıttan ziyade tasarım, sayfa düzeni, film çıktıları daha fazla maliyet gerektirdiği için bin (1000) üzeri baskılarda maliyette çok fazla değişiklik olmamaktadır.

Soru: Kitap bastırmam halinde ne kadar sürede teslim etmektesiniz?

Cevap: Kaliteli ve eksiksiz bir kitap baskısı için çok fazla aceleye gelmeyecek titiz bir çalışma süresi gerekmektedir. Bu konuda Altın veya gümüş paket tercihi çalışma sürenizi uzatıp kısaltabilir. Bir hafta gibi kısa bir sürede basmış olduğumuz kitaplar olmakla birlikte ortalama üç-dört hafta içerisinde çalışmalarımız kitap haline gelmektedir.

Soru: Kitap baskı fiyatlarınız nedir?

Cevap: Baskı fiyatlarımız konusunda ön bilgi için lütfen baskı paket fiyatlarını inceleyiniz. Kitap fiyatını kapak tasarımı, editörlük, sayfa düzeni, sayfa sayısı, kitap üzerinde lak veya gofre kullanılıp kullanılmayacağı, kağıt kalitesi, baskı süresi vb. etkenler belirlemektedir. Nihai fiyatlar konusunda şirketimiz yetkilileriyle telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.