Kitap Basımı İstanbul

kitapbasimi.com olarak İstanbul iline de hizmet vermekteyiz. İstanbul metropol şehir olduğundan dolayı okuma yazmanın da en çok olduğu illerden birisidir. İstanbul'daki yazarlarımıza uygun, ekonomik ve en ucuz şartlarda kitap basmaktayız. ilk defa kitap yazan yazarlarımıza veya ikinci defa kitabını bastıracak olan değerli yazarlarımıza uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan karar vermeyin. 

EN UCUZ KİTAP BASIMI

Türkiye de en önemli problemlerden birisi de yazarlığa yeni adım atmış kişilerin eserlerini yayınlatmak için bir yayınevi bulamamalarıdır. Kitaplarını en ucuza bastırmak, okuyucuyla buluşmak kolay bir iş değildir. Kitap basımı konusunda yılların tecrübesi ve hayat felsefesi olarak sadece kazanmak değil yazarlara özellikle ilk defa kitap bastıracak insanlara yardımı ilke edilen www.https://kitapbasimi.com (kitap basımı) sitemiz ve www.altinkalem.com (Altın Kalem Yayınları) bu konuda yazarlara ciddi destek vermektedir. Kendileri de yazar olan iki insanın, ortak gayretleri sonucu kuruldu. Kitap basımı ve Altın Kalem Yayınlarının asıl hedefi; kitap yayınlatma hususunda maddi imkânları zayıf olan veya daha ekonomik şartlarda uygun kitabı nereye bastırabilirim düşüncesinde olan yazarlarımıza yardımcı olmak amacındayız. En ucuz ve en ekonomik şartlarda kitap basım hizmetimizin garantisi olarak 13 yıllık tecrübeyle beraber 1000’in üzerinde basmış olduğumuz eserlerle ispat etmiş durumdayız. Referansımız kitabını bastığımız yazarlarımızdır. Kitap yazan insanlar, genellikle eğitim camiasından olduğundan dolayı, almış oldukları maaştan kitabını yayınlatmak durumunda kalınıyor. Böyle olunca mutlaka kitaplarımız hem kaliteli, hem de ucuza mal olsun düşüncesi hâkim oluyor. Bunun hayata geçirilmesi adına aynı yolları takip edip kendi kitaplarını zor şartlarda bastırma cesaretinde bulunan bu iki yazar, www.https://kitapbasimi.com (kitap basımı) sitesini hayata geçirerek uygun fiyatlar ve tecrübelerle yazarlara yardımcı olmaya çalışılmaktadır. 

Kısacası değerli Yazarlarımız; biz tecrübemizi, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak aynı yolun yolcusu yazarlar olarak, en ucuza ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özü sözü bir tecrübeli kadronun emekleriyle hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz işlerde yazarlarımız ikinci baskılarda hem uygun fiyat hem de açıklıkla tecrübelerimizi paylaştığımızdan dolayı bizleri tercih etmekteler.  Bu kutlu yolculuğa çıkan yazarlarımıza başarılar diliyoruz.  

KİTAP BASIMI MATBAA

Değerli kitap bastırmak isteyen yazarlarımız, çok uzağa gitmeye gerek yok 40-50 sene önce kitap bastırmak gerçekten de çok zor bir işti. Teknolojinin gelişmesi sayesinde kitaplar artık bilgisayar ortamlarında hazırlanıp baskıya verilmektedir. Teknoloji zamandan tasarrufu sağladığı gibi maliyetleri de oldukça aşağıya çekmiş durumda. Kitaplarınızın ucuza basılması yazarlar açısından önemli bir iştir. Özellikle çalışmasını kendisi bastırmak isteyen yazarlar ve yazar adayları ucuz, ekonomik kitap basımı yaptırabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bu mutluluğa ortak olan https://kitapbasimi.com sitemiz ve yayınevimiz siz kıymetli müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Basım işinin ucuza yaptırılması birçok insana ulaşması anlamına gelmektedir.

KİTAP BASIM YAYINEVİ 

Bedava Kitap Basan Yayınevleri: Türkiye de iki tür yayınevi vardır. Bir grup, kitabı yayınevi politikasına uyan eserleri oluşturmuş oldukları okuyucu kitlesine ulaştırmaktadırlar. İkinci grup ise kitabı basıp yazara teslim eden yayınevleri. Biz kitap basımı olarak ikinci grupta iş yapmaktayız. Yayınevimizin temel değerlerine uygun bütün yapıtları basmaktayız. Basılan kitapların telif hakları tamamen yazara ait olmak üzere en uygun ve ucuz maliyetle kitaplarınızı basmaktayız. İster şiir kitabı ister roman veya fikir eseri, ders kitabı, test kitabı fark etmez bütün yazarlara hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. 

En Ucuz Kitap Basımı: Değerli Yazarlarımız; biz tecrübemizi, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak aynı yolun yolcusu yazarlar olarak, en ucuza ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özü sözü bir tecrübeli kadronun emekleriyle hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz işlerde yazarlarımız ikinci baskılarda hem uygun fiyat hem de açıklıkla tecrübelerimizi paylaştığımızdan dolayı bizleri tercih etmekteler.  Bu kutlu yolculuğa çıkan yazarlarımıza başarılar diliyoruz. 

Kitap Bastırmak İçin Yapılması Gerekenler:

http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak önceliğimiz yazılan eserlerin ortaya çıkmasına, kitapçıların raflarında yer almasını sağlamaktır. Öncelikle kitap dosyamızın eksiksiz ve kusursuz olmasını sağlamaktır. Kısaca; Noktalama işaretleri, cümlelerin düzgünlüğü ve konu bütünlüğünün sağlanmasından sonra kitap basım aşamasına gelmiş demektir. www.https://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak; mizanpaj, sayfa düzeni, kapak tasarımının yapılmasından sonra basımın son aşamasına gelmesinin akabinde şunlar yapılır: ISBN alınması, Bandrol ve fatura işlemleri ve kitabın teslim aşaması. Bundan sonra basılan kitabınız okuyucuya ulaşmaya hazır demektir.

Ücretsiz Kitap Bastırmak:

Değerli Yazarlar; biz ücretsiz kitap basmıyoruz fakat maliyetlerimiz gayet uygun, ekonomik olduğundan dolayı bizi arayıp fikir almadan kitap bastırmayın. En ucuz en uygun fiyatlar bizde.

1 Adet Kitap Bastırmak İstiyorum: Tek basım işi matbaamızda çok pahalıya geldiğinden dolayı yazarlara bu konuda dijital baskı yapan yerleri öneriyoruz. 

Kitap Çıkarmak İçin Yayınevi: Kitaplarınızı https://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak baskısını yapıp size teslim edelim. 

Kitap Basım Yayınevleri: Türkiye de kitap basımı işi yapan birçok yayınevi bulunmaktadır. En uygun ve ucuz kitap basımı yapan yayınevlerinin varlığı kitabını kendisi bastıran yazarların avantajınadır. Kitap basımı hizmeti veren yayınevimiz ve https://kitapbasimi.com sitemiz aracılığıyla yazarların kitapları Altın Kalem yayınları olarak basımını yapmaktayız. Kitabın ISBN, bandrol alımı ve mizanpaj, kapak tasarımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bizi aramadan kitap bastırmaya karar vermeyin. En ucuz en uygun fiyatlar bizde.

KİTAP BASIMI ANKARA

Kitap Basımı Fiyatları: Kitap basım fiyatları kitabın ebadı, sayfa sayısı, adedi, iç sayfalarının renkli veya tek renk olmasıyla alakalıdır. Baskı adedi az olunca fiyatlar yüksek olur. Eğer adet çoğalırsa birim fiyatları azalır. Her dosya için fiyat almak lazım. Ekonomik şartların değişmesi maliyetlerin değişkenlik arz etmesine sebep olur. En ucuz maliyetle kitaplarınızı https://kitapbasimi.com olarak biz basalım.

HEDİYE KİTAP BASIMI

1 Adet Kitap Bastırmak İstiyorum: Tek basım işi matbaamızda çok pahalıya geldiğinden dolayı yazarlara bu konuda dijital baskı yapan yerleri öneriyoruz. 

Sevgiliye Kitap Bastırmak İstiyorum: https://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak kitaplarınızı size özel basalım. En ekonomik şartlarda ve en ucuza mal edelim. Bizden fiyat almayı unutmayın.

Kişiye Özel KitapTek kitap maliyeti yüksek olur. Dijital baskı denenmeli. Ancak; https://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak kitaplarınızı size özel basalım. En ekonomik şartlarda ve en ucuza mal edelim. Bizden fiyat almayı unutmayın.

Kitap Nerede Bastırabilirimhttps://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak kitaplarınızı size özel basalım. En ekonomik şartlarda ve en ucuza mal edelim. Bizden fiyat almayı unutmayın.