Kitap Basım Yayınevleri

Kıymetli Yazarlar ve kitap yayınlatmayı düşünen değerli müşterilerimiz biz www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak hem basım yayın hizmeti vermekteyiz hem de yazarın çalışması bir yayın evinden çıkmaktadır.  Kitabın resmiyetini, yasal prosedürleri yayınevimiz yapmaktadır. http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları bu alanda yüzlerce çalışmaya öncülük yapmış olup kendisini ispatlamış durumdadır.   

Bedava Kitap Basan Yayınevleri:

www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak maliyetleri çok asgari seviyede tuttuğumuzdan dolayı birçok yazarımız çok rahat bir şekilde en ucuz şekilde kitabını yayınlatabilir. Hedefimiz okuyan araştıran bir toplum meydana gelmesine katkı sağlamak olduğundan dolayı para kazanmak öncelik değil bir eserin ortaya çıkması için gayret etmekteyiz. İki tecrübeli yazarın kurmuş olduğu www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları’nın ana ilkesi Türkiye’nin yazar kadrosuna yeni fertler kazandırmaktır. 

Kitap Bastırmak İçin Yapılması Gerekenler:

www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak önceliğimiz yazılan eserlerin ortaya çıkmasına, kitapçıların raflarında yer almasını sağlamaktır. Öncelikle kitap dosyamızın eksiksiz ve kusursuz olmasını sağlamaktır. Kısaca; Noktalama işaretleri, cümlelerin düzgünlüğü ve konu bütünlüğünün sağlanmasından sonra kitap basım aşamasına gelmiş demektir. www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak; mizanpaj, sayfa düzeni, kapak tasarımının yapılmasından sonra basımın son aşamasına gelmesinin akabinde şunlar yapılır: ISBN alınması, Bandrol ve fatura işlemleri ve kitabın teslim aşaması. Bundan sonra basılan kitabınız okuyucuya ulaşmaya hazır demektir.

Ücretsiz Kitap Bastırmak:

Değerli Yazarlar; biz ücretsiz kitap basmıyoruz fakat maliyetlerimiz gayet uygun, ekonomik olduğundan dolayı bizi arayıp fikir almadan kitap bastırmayın. En ucuz en uygun fiyatlar bizde.

En Ucuz Kitap BasımıKitap basımında ucuzluğun ve güvenilir olmanın ispatını 13 yıllık ve binlerce basılan kitap ispat etmektedir. Bizi kitabını bastığımız yazar dostlarımıza sorunuz. En ekonomik, en ucuz kitap basımı bizde aramadan, görüşmeden karar vermeyin. 

Kitap Çıkarmak İçin YayıneviKitaplarınızı http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak baskısını yapıp size teslim edelim. 

Kitap Basımı FiyatlarıKitap basım fiyatları kitabın ebadı, sayfa sayısı, adedi, iç sayfalarının renkli veya tek renk olmasıyla alakalıdır. Baskı adedi az olunca fiyatlar yüksek olur. Eğer adet çoğalırsa birim fiyatları azalır. Her dosya için fiyat almak lazım. Ekonomik şartların değişmesi maliyetlerin değişkenlik arz etmesine sebep olur. En ucuz maliyetle kitaplarınızı http://kitapbasimi.com olarak biz basalım.

Şiir Kitapları Basan Yayınevlerihttp://kitapbasimi.com ve Altın kalem yayınları olarak şiir, hikaye, roman, ders kitabı, test kitabı gibi baskı işlerini en ucuz ve en ekonomik şartlarda yapmaktayız. Siz dosyanızı gönderin sayfa sayısına, adedine ve teknik detaylarına göre size fiyat verelim.