Kitap Basımı

Çileli bir yolculuktur bir kitap yazmak. Satır satır duygu ve düşünceleri işlemek, bazen ilmi - akademik bir çalışma örgülemek bazense kalbin billur çeşmelerinden dörtlükleri kağıda dökmek. Yazmak zordur tüm dünyada fakat ülkemizde bir okadarda  yazılanları yayınlamakta zordur. Kitabın hak ettiği yeri tam anlamıyla edinemediği toplumumuzda nice güzel eserler vardır satılamaz kaygısıyla yayınevlerimizden geri dönen. İşte kitapbasimi.com ailesi olarak bu güzel eserlerin toplumumuza kazandırılması için yola çıktık. Bir yıllık çalışmamız sonrasında kırktan fazla bastığımız eserlerden sonra iyiki çıkmışız bu yola dedik.

Yolun başında iki girişimci yazardık, şimdi bir yılda kırk yazar olduk. Amacımız bilginin kağıda dökülmesinde yaşanan zorlukları azaltarak eserin okuyucuya profesyonel bir tasarım ve kaliteli bir baskıyla hazırlanması oldu.

kitapbasimi.com da verdiğimiz hizmetler:

Kapak Tasarımı, Mizanpaj, İsbn alınması, Bandrol alınması, Editörlük, Basın Bülteni hazırlama, E- Tanıtım, Kaliteli matbaa baskısı, Ciltleme, Dijital Baskı, E-satış, Yazar kişisel web sitesinin hazırlanması, Basılan Kitaba ait web sitesinin hazırlanması.