Kitap Basım Yayınevi

Bedava Kitap Basan Yayınevleri: Türkiye de iki tür yayınevi vardır. Bir grup, kitabı yayınevi politikasına uyan eserleri oluşturmuş oldukları okuyucu kitlesine ulaştırmaktadırlar. İkinci grup ise kitabı basıp yazara teslim eden yayınevleri. Biz kitap basımı olarak ikinci grupta iş yapmaktayız. Yayınevimizin temel değerlerine uygun bütün yapıtları basmaktayız. Basılan kitapların telif hakları tamamen yazara ait olmak üzere en uygun ve ucuz maliyetle kitaplarınızı basmaktayız. İster şiir kitabı ister roman veya fikir eseri, ders kitabı, test kitabı fark etmez bütün yazarlara hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. 

En Ucuz Kitap Basımı: Değerli Yazarlarımız; biz tecrübemizi, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak aynı yolun yolcusu yazarlar olarak, en ucuza ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özü sözü bir tecrübeli kadronun emekleriyle hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz işlerde yazarlarımız ikinci baskılarda hem uygun fiyat hem de açıklıkla tecrübelerimizi paylaştığımızdan dolayı bizleri tercih etmekteler.  Bu kutlu yolculuğa çıkan yazarlarımıza başarılar diliyoruz. 

Kitap Bastırmak İçin Yapılması Gerekenler:

www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak önceliğimiz yazılan eserlerin ortaya çıkmasına, kitapçıların raflarında yer almasını sağlamaktır. Öncelikle kitap dosyamızın eksiksiz ve kusursuz olmasını sağlamaktır. Kısaca; Noktalama işaretleri, cümlelerin düzgünlüğü ve konu bütünlüğünün sağlanmasından sonra kitap basım aşamasına gelmiş demektir. www.http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak; mizanpaj, sayfa düzeni, kapak tasarımının yapılmasından sonra basımın son aşamasına gelmesinin akabinde şunlar yapılır: ISBN alınması, Bandrol ve fatura işlemleri ve kitabın teslim aşaması. Bundan sonra basılan kitabınız okuyucuya ulaşmaya hazır demektir.

Ücretsiz Kitap Bastırmak:

Değerli Yazarlar; biz ücretsiz kitap basmıyoruz fakat maliyetlerimiz gayet uygun, ekonomik olduğundan dolayı bizi arayıp fikir almadan kitap bastırmayın. En ucuz en uygun fiyatlar bizde.

1 Adet Kitap Bastırmak İstiyorum: Tek basım işi matbaamızda çok pahalıya geldiğinden dolayı yazarlara bu konuda dijital baskı yapan yerleri öneriyoruz. 

Kitap Çıkarmak İçin YayıneviKitaplarınızı http://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları olarak baskısını yapıp size teslim edelim. 

Kitap Basım Yayınevleri: Türkiye de kitap basımı işi yapan birçok yayınevi bulunmaktadır. En uygun ve ucuz kitap basımı yapan yayınevlerinin varlığı kitabını kendisi bastıran yazarların avantajınadır. Kitap basımı hizmeti veren yayınevimiz ve http://kitapbasimi.com sitemiz aracılığıyla yazarların kitapları Altın Kalem yayınları olarak basımını yapmaktayız. Kitabın ISBN, bandrol alımı ve mizanpaj, kapak tasarımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bizi aramadan kitap bastırmaya karar vermeyin. En ucuz en uygun fiyatlar bizde.