Kitap Basımı Kocaeli

Kocaeli İlimiz hem sanayinin hem de eğitim faaliyetlerinin en yüksek olduğu illerimizden birisidir. Kocaeli-İzmit'teki yazarlarımızın eselerinin basımı ve okuyucularına ulaşması adına önemli katkı sağlayan yayınevimiz Kocaeli'nin en eski ve tek yayınevidir. Birçok yazarın eseerinin basılması ve okuyuculara ulaştırılmasında önemli katkıları bulunan https://kitapbasimi.com ve  Altın Kalem Yayınları en ucuz, en uygun ve en ekonomik şartlarda siz yazarlarımıza hizmet vermekteyiz. Bize aramadan, teklif ve önerilerimizi almadan kitap bastırmaya karar vermeyin.

KİTAP BASIMI FİYATLARI 

En Ucuz Kitap Basımı:  Biz tecrübemizi, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak aynı yolun yolcusu yazarlar olarak, en ucuza ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özü sözü bir tecrübeli kadronun emekleriyle hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz işlerde yazarlarımız ikinci baskılarda hem uygun fiyat hem de açıklıkla tecrübelerimizi paylaştığımızdan dolayı bizleri tercih etmekteler.  Bu kutlu yolculuğa çıkan yazarlarımıza başarılar diliyoruz. 

Kitap Basımı Matbaa: 15 yıllık bir tecrübenin ürünü olan kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları dokümanlarınızı, kitap dosyanızı Word olarak alıp mizanpaj, editörlük ve sayfa düzenlemelerini yaparak matbaa aşamasına getiriyoruz. Yılların tecrübesi matbaacılarımızla profesyonel baskı teknikleriyle kitap basım işini gerçekleştiriyoruz. Teknolojinin son imkânları kullanılmaktadır. 

Kitap Basım Yayınevleri: Türkiye de kitap basımı işi yapan birçok yayınevi bulunmaktadır. En uygun ve ucuz kitap basımı yapan yayınevlerinin varlığı kitabını kendisi bastıran yazarların avantajınadır. Kitap basımı hizmeti veren yayınevimiz ve https://kitapbasimi.com sitemiz aracılığıyla yazarların kitapları Altın Kalem yayınları olarak basımını yapmaktayız. Kitabın ISBN, bandrol alımı ve mizanpaj, kapak tasarımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bizi aramadan kitap bastırmaya karar vermeyin. En ucuz en uygun fiyatlar bizde.

Kitap Basımı KocaeliKitap basımı yapan matbaalar birçok şehirde vardır. kitapbasimi.com (kitap basımı) ve Altın Kalem Yayınları olarak Türkiye ve dünyanın değişik ülkelerine kitaplar bastık. Sadece Ankara değil bütün şehirlerimize, Üniversitelerimize ve eli kalem tutan toplumun tüm kesimlerine kitap basıyoruz. Tecrübeli teknik kadro ve yazarlardan aldığı destekle Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Manisa, Antalya, Trabzon, Bolu, Çanakkale, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya, Konya, Gaziantep, Adana, Mersin Hatay gibi Türkiye’nin birçok iline ve Üniversitesine kitap basımı yapmaktayız.  

Hediye Kitap basımı: İnsanlar fikirlerinin kalıcı hale gelmesi için kitap bastırmaktadırlar. Bir kısım insanlar aşklarını ifade etmek, dostluklarını arz etmek amacıyla kişiye özel kitap bastırmak istiyorlar. Bir adet kitap bastırmak çok maliyetli bir iş olduğunu bilmede fayda vardır. Genelde az sayıdaki kitaplar dijital baskı yapılarak çözülmektedir. Biz yayınevi olarak matbaamızda tek kitap basamıyoruz. Maliyetler çok astronomik olacağından dolayı. Bu konuda da güvendiğimiz yerlere yönlendirme yaparak yardımcı olmaktayız. Bir adet kitap bastırırken sayfa sayısı, kitabın ebadı, renkli veya tek renk fark etmektedir. İzmir de, Ankara da İstanbul da, Bursa da, Adana da ve Samsun gibi şehirlerde genelde dijital baskıcılar bu işi yapmaktadır. Bizde matbaa olduğumuzdan dolayı pahalıya gelebilir.

1 Adet Kitap Bastırmak İstiyorum: Tek basım işi matbaamızda çok pahalıya geldiğinden dolayı yazarlara bu konuda dijital baskı yapan yerleri öneriyoruz. 

Ücretsiz Kitap Bastırmak: Türkiye de iki tür yayınevi vardır. Bir grup, kitabı yayınevi politikasına uyan eserleri oluşturmuş oldukları okuyucu kitlesine ulaştırmaktadırlar. İkinci grup ise kitabı basıp yazara teslim eden yayınevleri. Biz kitap basımı olarak ikinci grupta iş yapmaktayız. Yayınevimizin temel değerlerine uygun bütün yapıtları basmaktayız. Basılan kitapların telif hakları tamamen yazara ait olmak üzere en uygun ve ucuz maliyetle kitaplarınızı basmaktayız. İster şiir kitabı ister roman veya fikir eseri, ders kitabı, test kitabı fark etmez bütün yazarlara hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Kitap Bastırmak İçin Yapılması Gerekenler Kitap maliyetlerinde birçok ölçü vardır. Bunlardan birkaçı şunlardır; ebat, sayfa sayısı, kâğıdın cinsi, kitap kapağında yapılan işlemler (lak-gofraj), kitabın adedi gibi hususlar maliyetlerin değişmesine sebep olur. 

Word dokümanı olarak hazırlanan kitap dosyasını alıyoruz, sayfa düzeni, mizanpaj, kapak tasarımı yapılarak yazara sunuluyor. Karşılıklı mutabakat yapılarak ISBN, bandrol işlemleri yapılıyor.  Başta kitabın fiyatı üzerinde anlaşma yapıldıktan sonra bahsettiğimiz işlemler yapılmaktadır.