Kitap Basımı Bursa

Bursa ilimiz birçok ilden almış olduğu göçlerle kültür mozayiği oluşturmuş illerimizin başında gelmektedir. kültür ve sanayi şehri olan Bursa dan birçok yazar, şair ve sanatkar çıkmıştır. Bursalı yazarlarımızın kitaplarının basımı, okuyucuya ulaştırılması adına https://kitapbasimi.com ve Altın Kalem Yayınları en ucuz, en uygun ve en ekonomik şartlarda siz yazarlarımıza hizmet vermekteyiz. Bize sormadan karar vermeyin deriz.

KİTAP BASIMI MATBAA

Değerli kitap bastırmak isteyen yazarlarımız, çok uzağa gitmeye gerek yok 40-50 sene önce kitap bastırmak gerçekten de çok zor bir işti. Teknolojinin gelişmesi sayesinde kitaplar artık bilgisayar ortamlarında hazırlanıp baskıya verilmektedir. Teknoloji zamandan tasarrufu sağladığı gibi maliyetleri de oldukça aşağıya çekmiş durumda. Kitaplarınızın ucuza basılması yazarlar açısından önemli bir iştir. Özellikle çalışmasını kendisi bastırmak isteyen yazarlar ve yazar adayları ucuz, ekonomik kitap basımı yaptırabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bu mutluluğa ortak olan https://kitapbasimi.com sitemiz ve yayınevimiz siz kıymetli müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Basım işinin ucuza yaptırılması birçok insana ulaşması anlamına gelmektedir.

En Ucuz Kitap Basımı: Kitap bastırmak isteyen yazarlarımıza en ucuz en ekonomik kitap, dergi, broşür baskı işini https://kitapbasimi.com olarak biz yapmaktayız. Bizden fiyat almadan asla kitap bastırma işine girmemenizi tavsiye ederiz. 

Hediye Kitap Basımı: Hediye kitap bastırmak isteyen müşterilerimize baskı konusunda yardımcı olabiliriz. Biz yayınevi ve matbaa olarak az sayıda kitap basmıyoruz. Ancak tek kitap için dijital baskı yapan yerlere yönlendirebiliyoruz.

Kitap Basımı Ankara: Kitap basımı yapan matbaalar birçok şehirde vardır. Fakat en fazla kitabın basıldığı şehirler Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Bursa, Adana gibi şehirlerde kitap basımı yapılmaktadır. Özellikle büyük şehirler yayınevlerinin yoğun olduğu şehirlerdir. Altın Kalem Yayınları ve https://kitapbasimi.com  olarak en ucuz, en uygun şartlarda hediye kitaplarınız matbaamızda basımı yapılmaktadır. Bedava kitap basımı yapan yayınevleri eğer dağıtım yapacaksa bu işe girmektedir.

Kitap Basım Yayınevleri: Türkiye de iki tür yayınevi vardır. Bir grup, kitabı yayınevi politikasına uyan eserleri oluşturmuş oldukları okuyucu kitlesine ulaştırmaktadırlar. İkinci grup ise kitabı basıp yazara teslim eden yayınevleri. Biz kitap basımı olarak ikinci grupta iş yapmaktayız. Yayınevimizin temel değerlerine uygun bütün yapıtları basmaktayız. Basılan kitapların telif hakları tamamen yazara ait olmak üzere en uygun ve ucuz maliyetle kitaplarınızı basmaktayız. İster şiir kitabı ister roman veya fikir eseri fark etmez bütün yazarlara hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. 

1 Adet Kitap Bastırmak İstiyorum: Yayınevi olarak tek kitap basamıyoruz. Matbaa şartlarında pahalıya geleceğinden dolayı. Bu durumda müşterilerimizi dijital baskı yapan yerlere yönlendiriyoruz. 

Bedava Kitap Basımı Yapan Yayınevleri: Biz yayınevi olarak basılan kitapları yazarına vermekteyiz. Telif hakları tamamen yazara ait olmak üzere en uygun ve ucuz maliyetle kitaplarınızı basmaktayız. İster şiir kitabı ister roman veya fikir eseri, ders kitabı, test kitabı fark etmez bütün yazarlara hizmet vermekteyiz. Israrla bizi aramanızı ondan sonra karar vermemenizi tavsiye ederiz. 

Kitap Basımı Yapan Matbaalar: Değerli kitap bastırmak isteyen yazarlarımız, çok uzağa gitmeye gerek yok 40-50 sene önce kitap bastırmak gerçekten de çok zor bir işti. Teknolojinin gelişmesi sayesinde kitaplar artık bilgisayar ortamlarında hazırlanıp baskıya verilmektedir. Teknoloji zamandan tasarrufu sağladığı gibi maliyetleri de oldukça aşağıya çekmiş durumda. Kitaplarınızın ucuza basılması yazarlar açısından önemli bir iştir. Özellikle çalışmasını kendisi bastırmak isteyen yazarlar ve yazar adayları ucuz, ekonomik kitap basımı yaptırabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bu mutluluğa ortak olan https://kitapbasimi.com sitemiz ve yayınevimiz siz kıymetli müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Basım işinin ucuza yaptırılması birçok insana ulaşması anlamına gelmektedir.

Kitap Bastırmak için Yapılması Gerekenler: Kitap maliyetlerinde birçok ölçü vardır. Bunlardan birkaçı şunlardır; ebat, sayfa sayısı, kâğıdın cinsi, kitap kapağında yapılan işlemler (lak-gofraj), kitabın adedi gibi hususlar maliyetlerin değişmesine sebep olur. 

Word dokümanı olarak hazırlanan kitap dosyasını alıyoruz, sayfa düzeni, mizanpaj, kapak tasarımı yapılarak yazara sunuluyor. Karşılıklı mutabakat yapılarak ISBN, bandrol işlemleri yapılıyor.  Başta kitabın fiyatı üzerinde anlaşma yapıldıktan sonra bahsettiğimiz işlemler yapılmaktadır.